Hakkımızda

Desinia mutluluğunuz için yanınızda

 

Desinia,  A Grup çatısı altındaki firmalardan biri olan YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama Sanayi Ticaret A.Ş. ‘nin yenilikçi markalarından biridir. 45 yıldır girdiği her alanda lokomotif firma konumuna gelen A Grup bünyesine 2013 yılında katılan YMB Pazarlama, hem grup içerisinde bulunan markaların ürün satışına hem de yurt dışından distribütörlüğü alınan çeşitli ürünlerin satış ve pazarlamasına farklı bir vizyon getirmiştir.

 

Yılların getirdiği tecrübe ve ülkemizin gelişmiş AR-GE merkezlerinden birine sahip olmanın avantajı ile yaratılan Desinia, porselen şıklığı ve teknolojiyi birleştirmeyi başarmıştır.

 

Yenilikçi, şık ve sağlıklı ürünleri ile sektörde fark yaratan Desinia, küçük ev aletlerinizi kullanırken sizlere özel bir deneyim yaşatmayı vaat etmektedir.

 

Kullanışlı ve modern tasarımı ile mutfağınızdaki en göz alıcı yardımcınız olmaya aday ürünlerimiz, kendi tarzınızı mutfağınızda yansıtmanız için size özel modellemeler ile tasarlanabilmektedir.

 

Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca mutfağınızın başköşesinde yer alacak olan Desinia çay ve kahve makinelerinden sonra yakın zamanda ailenin diğer üyelerini de mutfağınızda görebileceğinizi söylemekten mutluluk duyarız.

 

Saygı ve sevgi ile…

 

Desinia Ailesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.