Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Sipariş / Kargo

  Faturam elime ulaşmadı, ne yapabilirim?

  Bu konuyla ilgili olarak 0850 811 65 75 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. 

  Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

  Hayır. Resmî tatil günlerinde kargo firmaları da hizmet vermediğinden ürünlerinizin teslimatı yapılamamaktadır.

  Fatura ve teslimat adresleri farklı olabilir mi?

  Evet. “Hesabım” menüsündeki “Üyelik bilgilerim” başlığı altından farklı fatura ve teslimat adresleri girebilirsiniz. 

  Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

  Teslimat ve fatura adreslerinizdeki değişiklikleri siparişinizi tamamlamadan önce ya da “Hesabım” menüsündeki “Üyelik bilgilerim” başlığı altından yapabilirsiniz. Bu değişiklik, ödeme yapıldıktan ve sipariş tamamlandıktan sonra yapılamaz. 

  Üye olmadan sipariş veren kullanıcılara, adres belirtme aşamasında ürünlerinin teslim edileceği adres sorulur. Siparişi tamamlamadan önce bu adıma geri dönerek mevcut adresi değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik, ödeme yapılıp sipariş tamamlandıktan sonra gerçekleştirilemez. 

  Kargom nerede? Kargo takibini nereden yapabilirim?

  Web sitemizden verdiğiniz siparişler 10 iş günü içinde adresinize teslim edilir. Siparişiniz alındığında, sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize otomatik olarak bir e-posta gönderilir. Siparişinizle ilgili detayları ve siparişinizi takip etmek için ihtiyacınız olacak bağlantıyı bu e-postada bulabilirsiniz. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın. Siparişinizi tamamladıktan sonra bir e-posta almazsanız 0850 811 65 75 numaralı çağrı merkezimizi arayarak siparişinizi teyit edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde sisteme kayıtlı cep telefonuna bir bilgilendirme SMS’i yollanır. Siparişinizin durumunu ayrıca “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” başlığı altından ya da çağrı merkezimizden takip edebilirsiniz.

  Ürünleri sepetimde ne kadar bekletebilirim?

  Sepetinize eklediğiniz ürünler 24 saat boyunca durmaya devam eder. Ürünler, 24 saatin sonunda sepetinizden otomatik olarak silinir. 

  Siparişime ürün ekleyebilir miyim?

  Siparişinizin ödemesini yapana kadar sepetinize yeni ürün ekleyebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra aynı siparişe yeni ürün ekleyemezsiniz. Ödeme aşamasından sonra sepetinize ekleyeceğiniz ürünler sistem tarafından yeni bir sipariş olarak değerlendirilir. Bu aşamada yeni bir sipariş oluşturarak alışverişinize devam edebilirsiniz. 

  Sipariş vermek için siteye üye olmam gerekiyor mu?

  Hayır. Web sitemizden hem üye girişi yaparak hem de gerekli bilgileri doldurmak şartıyla üye girişi yapmadan sipariş verebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.